ست براش چشم ریل تکنیک

• دسته هایی از جنس آلومینیوم.
• بسیار باکیفیت و جذاب.
• مقاوم و قابل حمل.
• دارای محفظه نگهدارنده پرکاربرد.
• دارای موهای ظریف و نازک.
• فرچه های ترکیبی و مخملی.
• نتیجه ماندگار و بی عیب و نقص.
• حاوی 5 عدد براش برای انواع آرایش چشم

ساخت کشور امریکا

499,000 تومان

5 عدد در انبار

19 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
توضیحات

ست براش چشم ریل تکنیک

برای اینکه یک آرایش عالی و بی نقص داشته باشید، علاوه بر اینکه احتیاج به مواد آرایشی با کیفیت دارید. باید ابزار و لوازم مخصوص(براش ریل تکنیک) برای استفاده از آن ها را نیز داشته باشید. همانطور که بیان شد آرایش کردن به شکل حرفه ای نیاز به لوازم و اقلام آرایشی مختلف و باکیفیت دارد. و به همین دلیل است. که میکاپ آرتیست ها همواره به دنبال استفاده کردن از لوازم آرایشی و اقلام پیشرفته می باشند تا بتوانند آرایشی زیبا و بی عیب داشته باشند.

ابزارهای آرایشی از قبیل براش و بیوتی بلندرها جزو اقلامی هستند که داشتن آن ها بسیار مهم است. و با استفاده از آن ها خواهید توانست آرایشی حرفه ای و زیبا را تجربه کنید. بعضی از افراد بر این باورند که خرید براش های حرفه ای و اصل خیلی مهم نیست ولی فقط با یک بار استفاده از براش های باکیفیت و حرفه ای متوجه تفاوت آنها خواهند شد. ما در اینجا قصد داریم یکی از باکیفیت ترین ست های براش آرایشی بازار را با نام ست براش چشم ریل تکنیک به شما که خواهان آرایش بهتر و زیباتری هستید معرفی کنیم. این ست شامل پرکاربردترین ست برس و قلم آرایشی است.

تمام آنچه نیاز دارید…

تمام آن چیزی که برای ایجاد نگاهی جذاب نیاز دارید، ست براش چشم ریل تکنیک در خود دارد. با استفاده از براش های ریل تکنیک هم می توانید سایه چشم خود را بزنید، هم خط چشم بکشید و هم مژه های خود را برس بکشید و از چسبیدن مژه ها به وسیله ریمل ها جلوگیری نمایید. در این ست اصل انواع براش های مخصوص سایه وجود دارد. که هر یک کاربردهای خاص خودشان را دارند و برای مرحله خاصی از آرایش استفاده می شوند. ست براش چشم ریل تکنیک بسیار کاربردی است. و شما را از هر نوع براش دیگری برای آرایش چشم بی نیاز می کند. براش های ریل تکنیک طراحی ارگونومیک داشته و استفاده از آن ها را بسیار آسان تر کرده است. اگر شما هم تمایل به خرید ست براش ریل تکنیک اصل دارید می توانید از فروشگاه اینترنتی  ایران ناز بانو اقدام به خرید کنید.

ویژگی‌های محصول

  • دسته هایی از جنس آلومینیوم.
  • بسیار باکیفیت و جذاب.
  • مقاوم و قابل حمل.
  • دارای محفظه نگهدارنده پرکاربرد.
  • دارای موهای ظریف و نازک.
  • فرچه های ترکیبی و مخملی.
  • نتیجه ماندگار و بی عیب و نقص.
  • حاوی 5 عدد براش برای انواع آرایش چشم

براش های موجود در این ست

1- براش اسنشال

طراحی این براش به گونه ای است که دارای نوک مخروطی و نرمی است. که برای استفاده از پودرها و سایه های کرمی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این براش می توانید سایه ای دقیق و زیبا داشته باشید و از کشیده شدن آن به اطراف چشم جلوگیری کنید.

2- براش خط چشم نرم

برای استفاده دقیق و صحیح از خط چشم مایع یا کرمی این براش بهترین وسیله می باشد. استفاده کردن از خط چشم همیشه یکی از سخت ترین و البته مهم ترین مرحله آرایش است. با استفاده از این براش خواهید توانست به راحتی و با کمترین کثیف کاری، خط چشم کشیده و چشمان جذاب و زیباتری داشته باشید.

3- براش جدا کننده مژه ها

یک شانه فلزی که برای جداسازی ریمل در مژه ها بسیار مفید می باشد. پس از استفاده از ریمل شما می توانید با استفاده از این براش مژه های خود را شانه کنید و از چسبندگی آن ها جلوگیری می کند. با این کار جلوه ای طبیعی و زیبا برای چشمان خود ایجاد خواهید کرد.

4- براش سایه متوسط

این براش دارای فرچه های صاف و پهنی است. و برای کشیدن و ترکیب پودر یا سایه های کرمی بسیار مفید است. با استفاده از این براش می توانید مرحله نهایی سایه زدن را انجام دهید و جلوه زیبایی به گوشه بیرونی چشم خود بدهید و آرایش خود را تکمیل کنید.

5- براش سایه

فرچه های کوتاه و فشرده این براش برای برداشتن میزان بیشتری از رنگ کاربرد دارند. در نتیجه خواهید توانست در اسرع وقت و بدون آنکه نیاز باشد چند بار براش را در سایه بزنید، کار خود را انجام دهید و آرایشی زیبا و جذاب داشته باشید. با استفاده از این براش مرحله اول سایه زدن را انجام دهید و زیرساز خوبی براش آرایش خود ایجاد کنید.

محفظه نگهدارنده براش

این محفظه برای نگهداری براش های ریل تکنیک در نظر گرفته شده است. که کمک می کند تا براش ها از آلودگی حفظ شوند و همچنین میز آرایش شما را مرتب و منظم نگه می دارد.

توضیحات اضافی در باره ست براش ریل تکنیک…

ست براش ریل تکنیک شامل پنج براش است که مخصوص آرایش چشم هستند. جالب است بدانید که براش های ریل تکنیک بر اساس کاربردی که دارند با رنگشان کدگذاری می‌شوند. ست براش ریل تکنیک با رنگ دسته ی بنفش همه براش‌هایی که برای آرایش چشم نیاز دارید را در خود دارد.

این ست براش آرایشی ریل تکنیک دارای یک استند نیز هست که برای نگهداری براش ها روی میز آرایشی طرحی شده است. این براش‌ها از پرزهای تاکلون تولید شده‌اند که بسیار نرم و لطیف بوده و به راحتی تمیز می شوند. طراحی ست براش آرایشی ریل تکنیک همگی توسط نیک چاپمن انجام شده و در تولید همگی آنها از مواد با کیفیت استفاده شده است. جنس دسته‌های ست براش ریل تکنیک همگی از جنس آلومینیوم بسیار سبک هستند و رنگ بنفش مات دارند. یکی از دلایلی که استفاده از ست براش ریل تکنیک را آسان کرده، وجود همین دسته‌های سبک آلومینیومی است.

این ست ریل تکنیک شامل:

Brush 307:  فرچه های کوتاه و فشرده این براش برای برداشتن میزان بیشتری از رنگ کاربرد دارد. بنابراین می توانید در اسرع وقت و بدون اینکه نیاز باشد چند بار براش را در سایه بزنید، کار خود را انجام داده و آرایشی زیبا و جذاب داشته باشید. با کمک این براش مرحله اول سایه زدن را انجام دهید و زیرساز خوبی براش آرایش خود ایجاد کنید.

Brush 308: براش با سایز متوسط و سری صاف و پهنی که برای کشیدن و ترکیب پودر یا سایه های کرمی کاربرد دارد. به کمک این براش می توانید مرحله آخر سایه زدن را انجام داده و آن را به خوبی فید کنید.ببا این براش جلوه زیبایی به گوشه بیرونی چشم خود داده و آرایش خود را تکمیل کنید.

Brush 310: این براش اسنشال نام دارد که با نوک مخروطی و نرمی که دارد برای استفاده از پودرها و سایه های کرمی مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک این براش می توانید سایه ای دقیق و زیبا داشته باشید و از کشیده شدن آن به اطراف چشم جلوگیری کنید.

Brush 311: این براش بهترین وسیله برای استفاده دقیق و صحیح از خط چشم مایع یا کرمی است. استفاده از خط چشم همیشه یکی از سخت ترین و البته مهم ترین مراحل آرایش می باشد. به کمک این براش می توانید به آسانی و با کمترین میزان کثیف کاری، خط چشم کشیده و چشمان جذاب و زیباتری داشته باشید.

۳۱۲ Brush:یک شانه با دندانه های فلزی که برای کمک به جداسازی مژه ها در هنگام ریمل زدن بسیار مناسب است. شما می توانید پس از استفاده از ریمل، به کمک این براش مژه های خود را شانه کرده و از چسبندگی آنها جلوگیری می کند. با این کار جلوه ای طبیعی و زیبا برای چشمان خود ایجاد خواهید کرد.

استند براش: این محفظه برای نگهداری براش های این ست در نظر گرفته شده که کمک می کند تا براش ها از آلودگی در امان باشند و بعلاوه میز آرایش شما را مرتب و منظم نگه می دارد.

USE WITH

Cream or Powder Eye Shadow
Eye Liner
Mascara

GET ANY EYE LOOK

UltraPlush Synthetic Bristles
Cruelty-free
Easy to Clean

 

۳۰۸ Medium Shadow 

Wide flat with tapered bristles to softly sweep blend powder or cream shadows

۳۱۰ Essential Crease 

Soft, tapered design for effortless shaping using powder or cream shadows

۳۱۱ Fine Liner 

The ultimate tool for precision application of liquid or cream eyeliner

۳۰۷ Shading 

Short dense for max color pickup and even distribution

۳۱۲ Lash Separator

Metal comb to help separate mascara clumps

Brush Cup

Keeps brushes organized on your counter

۳۰۸ MEDIUM SHADOW BRUSH

۳۱۰ ESSENTIAL CREASE BRUSH

۳۱۱ FINE LINER BRUSH

۳۰۷ SHADING BRUSH

۳۱۲ LASH SEPARATOR

BRUSH CUP

 

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ست براش چشم ریل تکنیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

499,000 تومان

5 عدد در انبار

تحویل سریع

ارسال فوری به کل ایران طی 4 روز و تهران 24 ساعت

ضمانت اصالت کالا

درصورت اصل نبودن محصولات میتوانید آنرا عودت دهید